Tejfölös burgonyaleves csülökkel

Brassói aprópecsenye hasábburgonyával

Túrós palacsinta

A hölgyek vasárnap a szoboszlói ANKSE-t fogadják a sportcsarnokban.

Az elmúlt hét szombaton a férfiak után a BMSE női felnőtt csapata is megkezdte bajnoki szereplését. A lányok háromgólos félidei hátrány után két góllal verték idegenben a hetedik helyen álló szoboszlói gárdát.

Kézilabda Klub Hajdúszoboszló - Berettyó MSE 24-26 (13-10)

Góljainkat dobták: Gál Viktória Ágnes 11, Kiss Panna 5, Szász Tímea 2, Szűcs Anna Eszter 2, Tőzsér Barbara 2, Madarász Enikő 1, Mészáros Márta 1, Varga Vivien 1, Incze Tamara Lívia 1

A férfiak a füzesabonyiakat fogadták. A juniorjaink ezúttal sem adtak esélyt az ellenfelüknek és továbbra is magabiztosan őrzik harmadik helyüket a tabellán.

12

BMSE-Füzesabony 33-21 (18-10)

Vezette: Lustig-Turzó M., Szikszay J.

BMSE: Cseh - Szabó N. 3, DÁVID J. 7, FEKETE 11, Birinyi 1, SZATMÁRI 5, PAPP A. 1

Csere: Csuha (kapus), Vezendi 2\2, Harmati, Tóth Á. 1, Dávid R. 1, Antal L.1, Tóth M.

Kiállítás: 4 ill. 10 perc

Büntető: 7\3 ill. 1\1

34

Kiss Béla (BMSE): Harmincpercnyi jó játék is elég volt a győzelemhez. Mindkét félidőt álmosan kezdtük, hogy aztán valós tudásunknak megfelelő teljesítményt nyújtsunk. Remélem, ez arra inspirál bennünket, hogy még jobban koncentráljunk az első perctől az utolsóig. Hajrá BMSE!

A felnőttek meccse ismét idegtépő hajrával ért véget. A Kucskár-csapat gyakorlatilag végig vezetett a meccsen, ám az eredmény mégis döntetlen lett. A most megszerzett pont azonban igazi bravúrnak számít, hiszen a második helyen álló, ezüstéremre pályázó abonyaikkal szemben tudtuk azt megszerezni.

56

BMSE - Juhász 99 Füzesabonyi SC 24-24 (12-12)

Berettyóújfalu 280 néző

Vezette: Száva Flórián, Szegedi Zsolt

BMSE: Tóth J. - Buczi 3, PAP T.  4, Tahóczki 1, Nagy I. , Papp A. I.  2, Pekárovics 1

Csere: VARGA 2, Szörnyi, Bak, Mocsári 2, SZATMÁRI 4, Tóth G, (kapus), FEKETE 4 (4), NAGY K.  1, Dávid

Juhász 99 Füzesabonyi SC: György-Mózer 1, Kobylan 1, Rékasi 4, Csapó 4(1), Wilga 11(8), Hevér 1, Csere: Pásztor, Kocsis, Nagy M.  2, Gulyás(kapus), Antal, Szabó, Magyar

Hétméteresek: 5/4 illetve 9/9, Kiállítások:  8 perc illetve 4 perc

78

Kucskár Imre (BMSE): Nagyszerű játékkal, hősies küzdelemben sikerült egy pontot szerezni a jól felkészített dobogóra pályázó ellenfelünktől. Talán amiatt lehet egy pici hiányérzetünk, hogy szinte végég vezettünk, de az utolsó nyolc percben már nem lőttünk gólt, igaz az utolsó öt percben már ellenfelünk sem. Jellemző, hogy már az első félidőben minden játékosunk pályára lépett és mindenki hozzá is tette a részét a sikernek számító döntetlenhez. Nagyon örülök, hogy fiataljaink szikrázó mérkőzésen, élcsapat ellen mutatták meg tehetségüket. Szatmári Tomi külön is kiemelendő, igazán szenzációsan játszott, de nekem az is nagyon tetszett, ahogyan védekezett. A Hajdúböszörmény ellen bravúr kellene a győzelemhez, jó lenne már ismét megérezni a győzelem ízét, de ahhoz legalább így kellene játszani.

Hajdú-Bihar megye női
2017.04.02 - vasárnap 16:00, Kabos Endre Sportcsarnok, Berettyóújfalu Lehel utca 1