Csáki tarja párolt rizzsel

"C" menü:

Rakott káposzta

Somlói galuska

A koronavírus járvány miatt elrendelt veszélyhelyzet után ez volt az első (országos) úszóverseny, ami az érmek számát tekintve nem sikerült rosszul a Berettyó Cápák Sport Egyesületének.

Tímár Krisztina 3 bronzzal és 3 ezüsttel nyitotta a 2020-as szezonját. Nagy Fanni korosztályában, mellúszásban első, míg gyorsúszásban a második helyet érte el. Veres Gyöngyi hátúszásban 2. helyen csapott célba, amit ezüst éremmel jutalmaztak. Lukács Dorina egyéniben 3 ezüst és 1 bronzéremig jutott, majd a váltókban 2 ezüstérmet nyert. Bányai Tímea a váltó ezüstérme mellé egyéniben is szerzett egy bronzérmet. A legtöbb érmet Deákné Erdei Lívia úszta össze, ami nem kevesebb, mint 3 arany, 4 ezüst és 1 bronzéremből tevődött össze. Pintye Adrienn és Pintye Viktória vendégszereplése is remekül sikerült, akik összesen 3 arany és 1 bronzéremmel gazdagították a családi éremtáblát.

img 20200613 121610img 20200613 140736

A csapat férfi résztvevői is büszkék lehetnek, hiszen Csörsz Gergely 4 ezüst és 2 bronz, míg Vigh András 2 ezüst és 2 bronzéremmel a nyakában térhetett haza.

A családi váltókban a gyerekeké volt a főszerep. A Tímár család váltója sikerült a leggyorsabbra, így Kriszti és 2 lánya Sári és Lili a dobogó felső fokára álhatott.

A dobogón azonban osztozniuk kellett egy másik berettyóújfalui csapattal hiszen Csörszék váltója, Gergely, Balázs és Ági révén a 3. helyen ért célba.

A jó versenyrajt után, mindenki várja továbbra is a fedett uszodák újra nyitását, hogy még jobb formában érkezzenek a következő versenyre.