artand001bakonszeg001darvas001komadi001korosszegapati001magyarhomorog001mezosas001nagykereki001szentpeterszeg001tepe001ujiraz001vancsod001

Berettyóújfalu, Király-Hágó u. 22.

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP

Új tagunk Lukács Dorina remekül indítva szenior úszókarrierjét 50 gyorson, 50 mellen és 50 háton is 2. helyezést ért el. Bede Zoltán hosszú idő után tért vissza a versenyúszáshoz, ki is próbálta magát mind a 4 úszásnemből ezzel kiérdemelve a szenior úszás 50. évének emlékére készült érmet. Csörsz Gergely, emlékérme mellé szerzett egy ezüstérmet 200 m háton. Vigh András 200 m háton korosztálya 3. helyezettje lett. A Bányai Tímea, Lukács Dorina, Bede Zoltán és Vigh András összeállításban felálló 4*100 mix vegyes váltó a 4. helyezést érte el.

Időközben kihirdetésre került a 2019-es év MSZÚOSZ által kiírt pontverseny eredménye, melyben a Berettyó Cápák SE a 36. helyen zárt az 56 regisztrált csapatból. Összesen 6 verseny helyszínen képviseltette magát a csapat ahol 73 dobogós helyezés született. 25 arany, 27 ezüst és 21 db bronzérem. A legtöbb dobogós helyezéssel Csörsz Gergely büszkélkedhet, aki 34 érmet szerzett az idényben. A tavalyi évben csapatunk legkiemelkedőbb eredményét Tímár Krisztina érte el, aki országos bajnoki címet szerzett 200 m mellúszásban.