Bakonyi sertésszelet főtt tésztával

"C" menü:

Finomfőzelék tepsis vagdalttal

Túrós palacsinta

Vasárnap délután a Kabos Endre Sportcsarnokban ismét útjára indul a kézilabda, a BMSE férfi csapatai az idény első meccsén a Juhász `99 Füzesabonyi SC együtteseit fogadják.

Míg a harmadik helyen álló juniorjainkra tizennégy, a kilencedik pozícióból rajtoló felnőttekre tizenegy meccs vár tavasszal.

Egyik gárdánknak sem lesz könnyű dolga: a dobogóra pályázó fiatalok együtteséből két tehetséges játékosunk első osztályú klubokhoz igazolt, a bennmaradásért küzdő nagycsapatnál az elfoglaltságok miatti ingadozó edzéslátogatottság nehezítette a felkészülést.

Ahogy Kucskár Imre, a felnőttek mestere fogalmazott, a társaság igen nehéz feladat előtt áll, a csapat hegy tetejére tartó szekerét az úton sziklák, kövek akadályozzák, és csak akkor járhatunk sikerrel, ha valamennyien kivesszük a részünket a szekér húzásában.

Berettyó MSE - Juhász `99 Füzesabonyi SC

Kabos Endre Városi Sportcsarnok Berettyóújfalu Lehel utca 1 - 2018.02.11 - vasárnap 15:00

Az őszi utolsó forduló eredményei:

Juniorok:

BMSE-Nyírbátori SE 36-25 (18-13)

Vezette:Szikszay S.,Sándor L.

BMSE: MOLNÁR - Ulics 3/2, Dávid J.5, Fekete 4, Dávid R. 9, SZATMÁRI 5, Antal

Csere: Bíró (kapus), BIRINYI 6, HARMATI, SZABÓ N. 2, Szabó R. 2, Tanka, Tóth M., Tóth Á., Rácz M.

Kiállítás: 2 ill. 2 perc

Büntető: 4/3 ill. 1/1

Kiss Béla (BMSE): Sportszerű mérkőzésen magabiztos győzelemmel sikerült búcsúztatni az évet. Minden játékosomnak köszönöm az elvégzett munkát. A "BMSE család" minden tagjának kívánok kellemes ünnepeket, és sikerekben gazdag boldog új esztendőt. Februárban találkoz(z)unk! Hajrá BMSE!

Felnőttek:

BMSE-Nyírbátori SC 32-26 (13-9)

Beretyóújfalu 250 néző

Vezette: Száva Flórián, Szegedi Zsolt

BMSE: TÓTH G. - TÓTH T. 7 (2), DÁVID 1, FEKETE 2, NAGY K., VARGA 7, KATONA 4 (3)

Csere: PAPP 6, TAHÓCZKI 3, BUCZI 1, Tóth J. (kapus), DANDÉ 1, Mocsári, Csordás, Szatmári

Nyírbátori SC: Nagy T. - Szedlacsek 2, Pisák 1, Takács, Dobi 2, Kovács 3(1), Varga 1

Csere: Bod 6 (6), Pálfy 5, Kotvász 3, Siket 1, Tóth N. 2, Nagy N. (kapus), Tóth L., Láng, Horváth

Hétméteresek: 5/5 illetve 8/7

Kiállítások: 10 perc illetve 4 perc+ kizárás Varga 59.59.-nél

Kucskár Imre (BMSE): Az idény legjobb játékával arattunk nagyon fontos győzelmet. Az első félidőben jól védekeztünk ragyogó kapusteljesítménnyel és bár a második félidő első felében a védekezésünk felpuhult, a támadójátékunk végig kiváló volt. Külön kiemelném Varga Gabit, aki majd 40 évesen is a csapat vezére volt támadásban és védekezésben is. A másik akit ki kell emelnem, Dávid Joci, akinek sikerült az első félidőben megoldania a jobb kettőt és különösen védekezésben nőtt fel a felnőtt szintre. Természetesen sorolhatnám még a kitűnő teljesítményeket, hiszen az hogy Geri így véd már-már természetes, de rengeteg munka van mögötte. Igaz, hogy tavasszal hét mérkőzést itthon játszunk, de például az első öt helyezettet fogadjuk itthon, úgyhogy nem lesz egyáltalán könnyű dolgunk. Természetesen ilyen hozzáállással (az edzéseken is), van esélyünk bárki ellen, de nem lesz egyszerű kiharcolni a bennmaradást. Végezetül szeretném megköszönni a támogatást szurkolóinknak, elnökségünknek, támogatóinknak, valamint mindenki másnak, aki segítette a csapatot! Szeretnék az egész BMSE családnak Békés Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánni!