"C" menü:

Finomfőzelék tepsis vagdalttal

Túrós palacsinta

Kétgólos hátrányból fordított a Mezei-Vill.

Múltpénteken a fővárosi Népligetben vendégeskedett az MVFC elsőosztályú futsalcsapata. Mivel idén még nem sikerült nyernünk, ezért nagyon fontos volt számunkra, hogy végre újra három pontnak örülhessünk.

Az eltiltott Rábl és Kondás számíthattunk rá, hogy nehéz lesz a lelkes Fradi ellen és ebben egy fikarcnyit sem tévedtünk. Ugyan Szabó révén a 13. percben mi szereztük meg az első gólt azonban a hazaiak néhány perc alatt átvették a vezetést, sőt a második félidő közepén már 3-1 növelték az előnyüket. Szerencsére ekkor gyökeres fordulatot vett a meccs és végre beindult a Berettyó-henger és előbb egyenlítettünk, majd tíz perc alatt újabb öt gólt szereztünk, így a végére egy jelentős különbségű győzelmet sikerült elérnünk.

FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA–MVFC BERETTYÓÚJFALU 3–7 (2–1)

MVFC: László M. – Kovács I., Gál I., Trencsényi, Szabó P.

Cserék: Tihanyi (k), Nagy B., Magyar Sz., Nagy I., Harmati, Nagy D., Békési

Vezetőedző: Moga Flavius

Góllövők: Safar (15.), Horváth B. (18.), Szabó Zs. (28.), ill. Szabó P. (13.), Kovács I. (28., 30.), Szabó Zs. (29., öngól), Gál I. (34., 37.), Harmati (39.)

Moga Flavius Lorant (MVFC): A mai estén a győzelem volt a legfontosabb, de ahhoz, hogy eredményesek legyünk a rájátszásban még nagyon sok munkát kell elvégeznünk! Gratulálok a csapatnak, hogy 1-3-ról fordítani tudtunk, ez is azt mutatja, hogy van tartása a csapatnak!