artand001bakonszeg001darvas001komadi001korosszegapati001magyarhomorog001mezosas001nagykereki001szentpeterszeg001tepe001ujiraz001vancsod001

2021. október 25. hétfő

Katalin Motel és Étterem

Berettyóújfalu, Király-Hágó u. 22.

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

INGYENES házhozszállítás!

"A" menü:

Lencseleves

Csirkés tortilla tekercs hasábburgonyával

"B" menü:

Húsleves csigatésztával

Rántott szelet vegyes körettel

Heti desszert (500 Ft):

Somlói galuska

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP


piri2
Bessenyei ltp. üzletsor
06 (30) 874-9786

06 (30) 596-1883

INGYENES házhozszállítás!

"A" menü:

Tökleves

Sült tarja borsos burgonyával

Heti "B" menü:

Paradicsomleves

Csirkemell csíkok rizzsel

HETI MENÜ

Nekünk jelentkezni sem kellett, néhány hónapja egy kedves hölgy keresett meg Budapestről telefonon, akihez egy jelenleg futó pályázattal kapcsolatosan együtt dolgozó konzulensünkön keresztül jutott el óvodánk híre. Telefonos beszélgetésünk során elmondta, hogy a "Fogadj örökbe egy ovit" mozgalom egyik szervezője, mely során olyan óvodákat segítenek, ahol magas a HHH-s gyerekek száma.

Bármiben tudnak segíteni: mesekönyv, játékok, ceruzák, ragasztók, irodaszerek, tisztítószerek, stb. Sőt, olyan eset is volt már, mikor mosógépet kapott egy óvoda. Az örökbefogadók segítőkész szülők, emberek, akik nagylelkűen adnak, segítenek.

A megkeresés után, számos érzelem kavargott bennem, melyek a kíváncsiság, kétely, elszántság, öröm és boldogság. Mindennapjainkban többször előfordul, hogy nem mindig akkor tudunk pótolni, beszerezni valamit (játékokat, eszközöket stb.) az intézményünkben, amikor szükséges lenne, ezért minden támogatást elfogadunk.

Az elmúlt hetekben velünk is felvette a kapcsolatot már 3 örökbefogadó, és kérték, írjam meg mire van szükségünk. A mi örökbefogadóink szülők, magánszemélyek és egy budapesti székhelyű országos szerv több mint 10 dolgozója. Ez egy szép kezdeményezés, aminek az óvodánk összes dolgozója örül valamint nagyon hálás, és izgalommal várjuk az első csomagokat, hiszen ezzel még szebbé-jobbá tehetjük az hozzánk járó gyerekek mindennapjait.

Lakatosné Nagy Alexandra
Intézményvezető

hencida1hencida2