artand001bakonszeg001darvas001komadi001korosszegapati001magyarhomorog001mezosas001nagykereki001szentpeterszeg001tepe001ujiraz001vancsod001

BOLDOG KARÁCSONYT!

Lakatos Marcell
7 éves
Igazgyöngy Alapfokú Művészeti Iskola Berettyóújfalu

2022. december 7. szerda

Katalin Motel és Étterem

Berettyóújfalu, Király-Hágó u. 22.

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

INGYENES házhozszállítás!

"A" menü:

Vaníliás almaleves

Szezámmagos rántott jércemell tejszínes gombás pennével

"B" menü:

Húsleves csigatésztával

Rántott szelet vegyes körettel

Heti desszert (650 Ft):

Somlói galuska

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP

A Sinka István Városi Könyvtár Arany János születésének 200. évfordulója alkalmából szavalóversenyt rendezett az általános iskola felső tagozatos tanulói és középiskolások részvételével.

2017. március 2-án délelőtt kilenc középiskolás, délután kilenc általános iskolás mondta el a szabadon választott Arany-verset. Nagyon örülünk, hogy felhívásunkra Nagyszalontáról, Arany szülővárosából az Arany János Elméleti Líceum középiskolásai, valamint a berettyóújfalui Brózik Dezső Tagintézmény és a Széchenyi Tagiskola diákjai szép számmal jelentkeztek.

IMG 3763IMG 3760

IMG 3863IMG 3873

A zsűri feladatait Korompainé Mocsnik Marianna, a Bihari Múzeum vezetője, a zsűri elnöke, Kapornai Andrásné, a József Attila Általános Iskola nyugalmazott pedagógusa, Lackó Györgyné, a Sinka István Városi Könyvtár vezetője, ill. Kissné Tóth Márta, a BSZC Eötvös József Szakgimnáziumának tanára látta el.
Az alábbi eredmények születtek:

Középiskolások:

I. hely

Szegi Krisztián

Arany János Elméleti Líceum Nagyszalonta

 

                                        

Felkészítő tanár: Sánta Elza Hajnalka

II. hely

Kiss Hédi

Arany János Elméleti Líceum Nagyszalonta

   

Felkészítő tanár: Ilyés Krisztina

III. hely

Kovács Adél

BSZC Arany János Gimnáziuma

   

Felkészítő tanár: Balog Otília

Különdíj

Csengeri Szilvia

Arany János Elméleti Líceum Nagyszalonta

   

Felkészítő tanár: Ilyés Krisztina

 

Sain Máté

BSZC Arany János Gimnáziuma

   

Felkészítő tanár: Katonáné Recsó Erna

Általános iskolások:

I. hely

Laska Melinda

Széchenyi István Tagiskola

   

Felkészítő tanár: Aranyiné Csalánosi Csilla

II. hely

Maczó Dorina

Hunyadi Mátyás Tagiskola

   

Felkészítő tanár: Kisikánné Sziklai Zita

III. hely

Nagy Sára

Széchenyi István Tagiskola

   

Felkészítő tanár: Aranyiné Csalánosi Csilla

Különdíj

Ballai Anna

Széchenyi István Tagiskola

   

Felkészítő tanár: Aranyiné Csalánosi Csilla

 

Gáti Panna

József Attila Általános Iskola

   

Felkészítő tanár: Cseke Szilvia

A rendezvényt a Nemzeti Kulturális Alap Szépirodalom Kollégiuma támogatta.

Vezendiné Borbély Margit

You have no rights to post comments