artand001bakonszeg001darvas001komadi001korosszegapati001magyarhomorog001mezosas001nagykereki001szentpeterszeg001tepe001ujiraz001vancsod001

2024. április 16. kedd

Katalin Motel és Étterem

Berettyóújfalu, Király-Hágó u. 22.

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

"A" menü:

Sárgaborsóleves pirított hagymával

Mediterrán csirkemell párolt rizzsel, wok zöldséggel

"B" menü:

Húsleves csigatésztával

Rántott szelet vegyes körettel

Heti desszert (800 Ft):

Vaníliás fahéjas almás palacsinta

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP

November 9-én ültet az egész ország, így mi is ültettünk, itt Berettyóújfaluban! KÉPGALÉRIA

Az Élet Napja, a 10 millió Fa közösség országos ünnepi ültetési akcióeseménye. November 9-e, éppen négy hónappal követi az országos kezdeményezés indulását. Ezen a napon, az azóta eltelt időben létrejött százegynéhány helyi közösség mindegyike fákat ültet. Céljuk, az egy fő - egy fa elvét követve, 10 millió fa elültetése Magyarországon a lehető legrövidebb idő alatt, a lehető legtöbb ember bevonásával, nem megfeledkezve az utógondozás fontosságáról sem.

Városunkban a közterületi ültetés során a Rákóczi utcán nemrég átadott kerékpárút mellé 25 db 180 cm-es Gömbkőris fa került elültetésre, amelyek illeszkednek a városképhez és a környezeti adottságokhoz.

Szerencsések vagyunk, mert néhány helyi cég és vállalkozás anyagi hozzájárulással segítette a kezdeményezést, illetve az önkormányzat a talaj előkészítésében és az utógondozásban is szerepet vállalt.

Szponzorok:

Berettyó-Útép Kft - Kovács György
Generál Építő 98. Kft. - Rácz Sándor
Lisztes Trans - Lisztes Gyula
Labert Hungary Kft. - Gál László
Express Hűtéstechnikai Szerviz Kft. - Tóth László
Tama Hungary Kft. - Győrfi Sándor
Katalin Motel és Étterem - Erdélyi Katalin
Gazdaház - Németh László
LizArt Design - Tóth Zoltán
KER-FU 2000 Kft. - Bokor Sándor
Egészségfejlesztési Iroda - Gróf Tisza István Kórház
Bihari Természetbarát Egyesület
Parola Közhasznú Egyesület
KözépFölde Egyesület

Városunk polgármestere és néhány önkormányzati képviselő mellett számos lelkes civil is csatlakozott az akcióhoz, akik arra "áldozták" a szombat délelőttjüket, hogy zöldebb és élhetőbb jövőt teremtsenek városunkban, köszönjük mindenkinek, tavasszal folytatjuk!

You have no rights to post comments