Vaníliás almaleves

Szezámmagos rántott jércemell zelleres burgonyapürével, balzsamos jégsalátával

Túrós palacsinta

A Kisvárda ellen kilencgólos hátrányból álltak fel a srácok.

Az elmúlt hétvégén a bajnokesélyes Kisvárdát fogadta a felnőtt férfi kézilabda csapatunk. Bár a második félidőben tetemes hátrányból is sikerült visszajönnünk a meccsbe, hiába a hősies küzdelem, pontot nem sikerült mentenünk.

Eredmények:

BMSE - Kisvárda KC SE 28-29 (14-16)

Berettyóújfalu 100 néző

Vezette: Bozó Zoltán, Mezei Zoltán

BMSE: Tóth G. - Tóth T. 1 (1), Pardi 2, Fekete 2, Dandé 1, Varga 5, KATONA 10 (7)

Csere: Szörnyi, Kovács F. 4, Tahóczki 2, Papp A. GY., Csordás 1, Nagy K., Harmati, Bíró (kapus)

Kisvárda KC SE: Tóth M. - Tuska 8 (4), Csendes 3, Molnár 4, Petykó 1, Radojevic 4, Bottka 1

Csere: Kovács L., Illés 3, Szabó 5, Mészáros, Nagy G., Dévényi, Kovács A., Lipécz (kapus), Simon (kapus)

Hétméteresek: 9/8 illetve 5/4

Kiállítások: 12 perc illetve 14 perc

Kucskár Imre (BMSE): Egy csodás sorozat végére értünk, de minden elismerésem a csapatomé, mely fantasztikus elszántsággal küzdött. Igazából a mérkőzés közepe nem sikerült, amikor az ellenfelünk kilencgólos előnyt szerzett. Innen félelmetes küzdőszellemét bizonyítva visszajött a csapat, de a végén Molnár Zoli rutinja sokat pontosabban győzelmet ért a Kisvárdának. A döntetlent talán megérdemeltük volna, de el kell ismerni ellenfelünk is megérdemelte a győzelmet. Van még hátra három mérkőzés, remélem, nem esünk össze és küzdeni fogunk a jobb helyezésért!

Az bajnoki ezüstéremért küzdő fiataljainkat a kisvárdaiak sem tudták megállítani:

BMSE - Kisvárda 30-23 (16-6)

Vezette: Oláh E., Szikszay Cs.

BMSE: BÍRÓ K. - SZABÓ N. 2, DÁVID R. 6, HARMATI R. 8/3, FEKETE 4, BIRINYI 4, Kiss D. 1

Csere: Molnár B. (kapus), TÓTH Á. 3, SZABÓ R. 2, Tóth M., Tanka D., Rácz M.

Kiállítás: 10 ill. 16 perc

Büntető: 3/3 ill. 4/4

Kiss Béla (BMSE): Szerencsére már az első húsz percben sikerült eldöntenünk a mérkőzést, így csak a különbség mértéke volt a kérdés. Örülök, hogy minden játékosomnak sikerült játéklehetőséget biztosítani. Hajrá BMSE!

A hölgyek Hajdúszoboszlón jártak és több mint negyven gólt dobva, magabiztos győzelmet szereztek:

Kézilabda Klub Hajdúszoboszló - Berettyó MSE 17-41 (5-22)

A hétvégén a férfiak Hevesen lépnek pályára, míg a hölgyek szabadnaposak.

Férfi Ifjúsági III. osztály Észak-Kelet

Hanyi Travel Hevesi SE - Berettyó MSE

Heves, Városi Sport- és Rendezvénycsarnok, Deák Ferenc út 62. - 2018.05.05 - szombat 16:00