Heti desszert (800 Ft):

Túrós palacsinta

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP

A Mezei-Vill nagy lépést tett az alapszakasz győzelem felé.

Pénteken este a Morotva-Ligetben igazi rangadó várta a kilátogató szurkolókat. Nagyon sokan választották esti programjuknak a Mezei-Vill-Győr meccset, emellett a találkozó az interneten is követhető volt, így aztán sokan láthatták, hogy a berettyóújfalui csapat legyőzi a nagy riválisát.

18

Trencsényiék kezdték nagyobb elánnal a derbit, kétszer is sikerült megszerezni a vezetést, aztán a félidő második felére a győriek vették át az irányítást és egy kis időre előnyt is sikerült szerezniük. Szünetre döntetlenre alakult az állás (3-3), ami a játék képe alapján igazságos eredménynek számított.

912

A második játékrészben egy vétlen szituáció után Alex reklamált, amivel sikerült megszereznie a második sárgáját (az elsőt sportszerűtlen gólörömért kapta), így el kellett hagynia a pályát. Az emberelőnyt Gál István révén a Mezei villámgyorsan gólra váltotta és innen már nem volt esélye az ETO-nak. A hazaiak nagy lelkesedéssel és nem mellékesen kiválóan futsaloztak, végül újabb két gólt szerezve 6-3-ra legyőzték a bajnoki címvédőt.

A Mezei-Vill ezzel nagy lépést tett az alapszakasz győzelem felé, amennyiben a következő két fordulóban itthon sikerül megverni a Fradit, majd idegenben a Bőnyt, akkor biztosan az első helyről várhatjuk majd a rájátszást.