2024. május 5. vasárnap

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

Holnap este elkezdődik a bajnoki döntő a futsal NB1-ben, az MVFC-Győr párharc a kisalföldi városban startol - a hétfői első találkozó 18 óra 30 perckor kezdődik, s ezúttal is lesz élő közvetítésünk. Szöveges tudósítást honlapunkon, míg képeket és videókat a Facebook-profilunkon találnak majd. Hajrá, MVFC!

Cikkünk a mérkőzés ideje alatt folyamatosan frissül!

Megy a meccs! A kezdőcsapat:    Pallai - Trencsényi, Lovas, Rábl, Szécsi. A párharc az egyik fél harmadik győzelméig tart, s mivel a pályaelőny az ETO-nal van, ezért legalább egyszer muszáj lesz győzni Győrben. Remek a hangulat, körülbelül ötvenen szurkolunk a Mezeinek. 3.perc, 0-0.

- A hazai széksorok is kezdenek megtelni, nagyjából 500-an vagyunk a csarnokban. 4 perc telt el, komolyabb lehetőség nem volt még.

- A szezonban eddig 3-szor találkozott a két csapat, 2-szer mi nyertünk - például 4-0-ra a Magyar Kupa döntőjében! Vezetnek a hazaiak, 6 perc után Győr-MVFC 1-0.

- Hatalmas Mezei-helyzet, Szécsi óriási helyzetben nem találta el a kaput...

- A gól óta aktívabbak vagyunk, többet támadunk.

- Dob a győri szurkolóknál is van, de a hangjukat nem nagyon hallani. 10.perc, 1-0 oda.

- Újabb hazai gól, 2-0-ra vezetnek 10 perc játék után.

- Turzó József időt is kért, a sorokat is keveri, de egyelőre nem találtunk fogást a kisalföldieken.

- Ha Pallai nem védene ilyen remekül...

- 2-1! Trencsényi góljával szépítettünk.

- 13 perc telt el az első félidőből, Győr-MVFC 2-1.

- Átvettük a kezdeményezést, lehetne már 2-2 is, voltak lehetőségeink.

- Parketten a második sor: Leo, Gál István, Michelzinho, Victor.

- Pallai eddig 4-szer védett bravúrral. 18.perc, 2-1 nekik.

- 3-1...Pallainak óriási balszerencséje volt, a lábai között csorgott be a labda.

- Nagyon megzavarodtunk, ismét átrohantak rajtunk, 4-1 immár.

- Vége az első 20 percnek, Győr-Berettyóújfalu 4-1. Ennél csak jobb jöhet.

Megy a második 20 perc.

- Szerencsénk sem nagyon van, Leo lövése kifelé pattant a kapufáról...

- A Győr irányítja a játékot. 25.perc, továbbra is 4-1.

- A szurkolókra nem lehet panasz, hiába a 4-1 oda, még mindig szól a dob.

- Sajnos jelenleg nincs benne az, hogy gólt, gólokat szerzünk. 29.perc, 4-1.

- Megvan a második félidő első gólja - ismét a zöld-fekete mezes hazaiak szerezték, 5-1. Megjött a győriek hangja, tapsolnak, dobolnak.

- Nagy a baj: Pallai megsérült, nem tudja folytatni. Tihanyi a kapuban.

- 9 percünk van szorosabbá tenni az eredményt.

- Ziccerig kijátszották, a végén üres kapu - 6-1 a Győrnek.

- Vészkapussal, 5 mezőnyjátékossal játszunk.5 perc van hátra.

- Plusz 1 mezőnyjátékossal sem vagyunk jobbak...

- Vége a meccsnek, 6-1-re nyert a Győr. Köszönjük a figyelmet, csütörtökön folytatás hazai pályán!