06 (20) 421-9411

Tejfölös burgonyaleves csülökkel

Brassói aprópecsenye hasábburgonyával

Túrós palacsinta

...azaz ismét élő közvetítés.! 19.30-kor kezdődik az MVFC-MAFC BME Docler Akadémia meccs, aki teheti, jöjjön ki a Pálfi István rendezvénycsarnokba; akinek erre nincs lehetősége, az tartson velünk!

Hamarosan kezdődik az MVFC-MAFC meccs, a két csapatot 22 pont választja el egymástól a tabellán, az MVFC 34 ponttal második, míg a vendégek 12 szerzett pontja a tizenegyedik helyre elég.

Ősszel fordított pályaválasztás mellett is az MVFC győzött, 7-1 lett akkor az eredmény.

- Megy a meccs! Nagyon érdekes, a vendégek vészkapussal kezdtek, azaz 5 mezőnyjátékosuk van jelenleg a parketten.

- Megvan a vezetés, Michelzinho a gólszerző. 2.perc, 1-0.

Az MVFC kezdőcsapata: Pallai - Leo, Michelzinho, Victor, Szécsi.

- Óriási hazai fölény. A Mezei eddig 89 bajnoki gólnál jár, akár a századik is megszülethet ma. 5.perc, 1-0.

- Először kerültek helyzetbe a vendégek - és gólt is szereztek, 1-1 hat perc játék után.
- A Mezeit láthatóan megfogta a gól, Turzó edző időt is fog kérni. A hangulatra ezúttal lehet panasz, kevesen és csendben vannak. Na, legalább a dob megérkezett!

- Micsoda fordulat...Trencsényi csúnyán eladta a labdát, a kontrából pedig büntetőt kaptak a vendégek. Hatalmas gól, a kapufát is érintette a labda. 10.perc, 1-2.

Most a vendégek kértek időt. Hatalmas a tudás- és erőkülönbség a Mezei javára, de a futsalt is gólokban mérik - abból pedig a vendégeknek van több. 11.perc, 1-2.

- 2-2, Leo Mendes egyenlített,11.perc

- 5 MVFC-szabalytalanság van eddig, a hatodiknál újabb büntető következne. 13.perc, 2-2.

- Lovas majdnem gólt szerzett, de a kapufa kisegitette a vendégeket. 16.perc, 2-2.

2-2, vége az első játékrésznek. Voltak még hazai lehetőségek, de a második félidőben ennél jóval több kell.

- 2 perce megy a második félidő, a Mezei beszoritotta a vendégeket.

- A Nagy Tamás, Nagy István, Lovas, Rábl négyes próbálkozik a gólszerzéssel. 24.perc, 2-2.

- De nincs újabb gól, a közönség is csendben van...26.perc, 2-2.

- Megtört a jég! Leo Mendes második góljával megvan a vezetés, 3-2.

- Remek gól! Victor passzából Szécsi Barna sarokkal volt eredményes. 29.perc, 4-2.

- Újabb gól, beindult a henger - Nagy István talált a kapuba, 30.perc, 5-2.

- Zárkóznak a vendégek, 5-3.

- Immár a harmadik Mezei-kapufa. 33.perc, 5-3.

- 35.perc, nincs újabb gól, a vendégek jól védekeznek.

- 3 perc van hátra, ismét 5 mezőnyjátékossal a vendégek.