06 (20) 421-9411

Tejfölös burgonyaleves csülökkel

Brassói aprópecsenye hasábburgonyával

Túrós palacsinta

Folytatódik a férfi futsalbajnokság, a második helyen álló MVFC ezúttal idegenben, Debrecenben (18.30, Hódos Imre Rendezvénycsarnok) szerepel, az ötödik pozíciót elfoglaló DEAC vendége lesz.

A két csapat között 9 pont a különbség a Berettyóújfalu javára, ám ennek ellenére izgalmas megyei rangadó várható.

Ezúttal is élőben közvetítjük a találkozót – a menetrend sem változik, vagyis a szöveges tudósítást itt, a honlapunkon találják, míg fotókért és videókért keressék a. Tartsanak velünk!

- Megérkeztünk, 18.30-tól DEAC-MVFC a Hódos Imre Rendezvénycsarnokban!

- 9 pont az MVFC előnye a bajnokságban. 10 perc és kezdünk!

- Ősszel otthon 6-1-re nyert a Mezei, érdekesség, a DEAC akkori gólját az a Szécsi Barna lőtte, aki ma már a Mezeit erősiti.

- A hangulatra nem lesz panasz, nagyon sok újfalui kísérte el a csapatot, a hazaiak várhatóan kevesebben lesznek.

Az MVFC kezdőcsapata: Pallai - Leo, Michelzinho, Rábl, Nagy István. Megy a meccs!

- Előttünk ül Angyalos András, a DEAC játékosa, aki korábban tagja volt az MVFC bajnokcsapatának. A miért nem játszik kérdésre azt felelte, 'mert megroppant a térdem'. 3.perc, 0-0

- A második sor: Victor, Trencsényi, Szécsi, Lovas 5.perc, 0-0, fölényben a Mezei.

Angyalos hiányában is van ex a pályán, a hazaiaknál kezdett Domokos Imre, ő szintén játszott az MVFC-ben.
6.perc, továbbra sincs gól. Nagyjából 400 néző van a csarnokban, a többség a Mezeinek szurkol.

Nagy fölényben a Mezei, az előbb Nagy István lőtt sistergős kapufát. Közben hazai támadás, ez is kapufa. 9.perc, 0-0.

- Újabb MVFC-kapufa, ezúttal Michelzinho. 11.perc, 0-0.

Gól! Trencsényi góljával megvan a vezetés, 11.perc, 0-1.

- Az MVFC remek formában van egyébként, a csapat az előző három meccset megnyerte, ezeken a találkozókon 20-5 volt a gólaránya. A DEAC ellenben gödörben van, a legutóbbi hazai meccsen például 5-0-ra kapott ki.

-Megvan a második, Rábl a gólszerző. 15.perc, 0-2.

17.perc, biztosan őrzi az előnyt a Berettyóújfalu. 0-2 továbbra is.

A félidőben DEAC-MVFC 0-2, a remekül játszó Mezei biztosan vezet, ha a hazaiak kapusa nem védene ilyen jól, nagyobb is lehetne a különbség.

Rosszul kezdődött a második félidő, 26 másodperc alatt szépítettek a hazaiak, 1-2.

- Veszélyes a DEAC, nyílt lett a meccs. 25.perc, 1-2.

2-2, Domokos lőtt a kapuba egy kontra után, 26.perc.

Majdnem 3-2 a hazaiknak...Nagyon megzavarodott a Mezei, nem nagy kockázat kijelenteni, Turzó mester hamarosan időt fog kérni.

Felválta forognak veszélyben a kapuk. 28.perc, 2-2, Turzó József valóban időt kért.

- 3-2 a hazaiaknak, ismét Domokos a gólszerző, 29.perc.

- Mintha egyik másik meccs lenne a második félidő. 31.perc, 3-2 a DEAC javára.

Pallai tartja a lelket a többiekben - de most ő is tehetetlen volt, Domokos megszerezte a harmadik gólját. 4-2, 32.perc.

Megúszott egy büntetést a Mezei, Nagy Tamas figyelmetlen volt, egy pillanatra 5 mezőnyjátékos volt a pályán. A játékvezetők nem vettek észre. 33.perc. Lehozta a kapust a Mezei.

- 5-2, a saját térfeléről lőtt a DEAC. 34.perc.

Hihetetlen. 5 másodpercen belül két Mezei-kapufa, 37.perc, 5-2.

- 5-3, Nagy Tamás! 2 perc van hátra.

- 15 másodperc van hátra, büntető az MVFC javára. Megfogta a kapus Nagy István lövését.

- Gál István szépített, de másra már nincs idő. Fordulatos meccsen nyertek a helyzeteiket jól kihasználó hazaiak. DEAC-MVFC 5-4, köszönjük a figyelmet.