Az MVFC második, míg a vendég Haladás nyolcadik a tabellán. Hamarosan kezdünk!

-10 és -9 a Haladás szemszögéből - a vendégek hátránya tíz pont az MVFC mögött, míg városunkban jelenleg -9 fok van. A szombathelyiek csaknem 500 kilométert utaztak, ilyen időben ezért dicséret illeti őket.

Az MVFC-nek eddig három veresége van, a másodikat pont a mostani ellenfél ellen szenvedte el, ősszel 2-1-re nyertek otthon a vas megyeiek.

- Az MVFC kezdője: Pallai - Leo, Lovas, Trencsényi, Victor.

- 1.perc, vezetnek a vendégek. Pallai lábai között ment be a labda.

-  Tihanyi Csaba sérülés, míg Michelzinho eltiltás miatt nem játszik. A góllövőlistát vezető brazil itt van a csarnokban, fekete sapkában szurkol a többieknek.
4.perc, 0-1.

- Az MVFC eddig nem találja a ritmust, jól kezdtek a vendégek.

- Éledezik a Mezei, de ez meg mindig kevés. 'Figyelj már egy kicsit!' - kiabálta Turzó edző a kispadról. 7.perc, 0-1

- Turzó József időt kért. Szükség is volt rá, hiszen az eddigi párharcok többséget a vendégek nyerik, helyzetük is több volt. 10.perc, 0-1

Parázs hangulatú meccs, sok a szabálytalanság. Az MVFC öt faultnál jár, a hatodik után büntető járna a vendégeknek.
12.perc, 0-1.

- Lovas góljával 1-1! 13.perc. Pallai közben fájdalmas arccal a parkettre rogyott, reméljük, nincs komoly baja.

- Újabb gól, Nagy István a szerzője. 14.perc, 2-1. A szerencse is kellett hozzá, Szécsi lövése egyszerűen eltalálta Nagy Istvánt, úgy ment be: )

Pallai folytatta, de láthatóan fáj a lába. 17.perc.

Pallai! Büntetőt lőhetett a Haladás, de Pallai védett, ám a labda a sérült lábat találta el, ismét áll a játék. 18.perc

- Újabb gól! 17 másodperccel a félidő vége előtt remek támadás után Leo Mendes a gólszerző.3-1

- 3-1, vége az első félidőnek.

- Elkezdődött a második játékrész.

Nincs még gól ebben a félidőben, 26.perc.

Turzó edző folyamatosan keveri a sorokat, mindig van így friss ember. Lovas eddig az MVFC legjobbja, a gólja mellett védekezésben is remek.

- 29.perc, volt néhány lehetőség, de továbbra is 3-1.

- 32.perc, a vendégek nem igazán veszélyesek, a Mezei pedig inkább tartja a labdát, 3-1.

- A Haladás lehozta a kapust. 37.perc

- 2 perc van hátra, a Haladás plusz egy mezőnyjátékossal sem veszélyesebb.

Eldőlt! Lovas szemfüles volt, újabb gólt szerzett. 4-1, 1 perc van hátra.

Most az MVFC játszik vészkapussal.

Vége a mérkőzésnek, MVFC-Haladás 4-1. A Facebook-profilunkon videót láthatnak Pallai kivédett büntetőjéről. Köszönjük a figyelmet!