Ismét játszanak a férfi futsalosok !

- Hamarosan kezdünk, már javában zajlik a bemelegítés - a zenefelismerő szerint Don Omar Danza Kudoro c. száma szól éppen:)

Az MVFC második a tabellán, a vendég Szeged hatodik. Ősszel fordított pályaválasztás mellett meglepetésre az újonc csongrádiak nyertek 8-4-re.
- Nagy Csaba az MVFC egyik törzsszurkolója, egyike a hét embernek, aki az előző fordulóban is a helyszínen szurkolt a csapatnak az Aramis ellen. Megkérdeztük, mit vár a mai meccstől:
- "Szoros mérkőzésen nyerünk, számszerűen nem merek tippelni."

Az MVFC kezdőcsapata: Pallai - Trencsényi, Victor, Lovas, Szécsi

- Szécsi Barna góljával az első percben megvan a vezetés, remek emelés volt.

- 3.perc, pályán a második sor: Gál István, Leo, Michelzinho, Rábl

- S már 2-0! Rábl pörgetett remek bokamozdulattal a kapuba. Még mindig csak a 3.perc.

- 5.perc, 3-0, Victor a gólszerző.

- Még mindig az 5.perc, de már 4-0. Trencsényi lőtt a kapuba.
- 7.perc, 5-0, Gál István.
- 11.perc, óriási technikai- és erőfölényben az MVFC.
- 13.perc, a vendégeknek eddig egy nagy helyzete volt, de Pallai hatalmasat védett. Továbbra is 5-0.
- 15.perc, nagyjából 300-350 néző van.
- Szép volt, Bobby - szól a lelátóról. Bobby itt nem Ewingot, hanem Lovast jelent, Lovas Norbert a hatodik gól szerzője. 6-0, 18.perc.

Félidő, MVFC-Szeged 6-0.
Jöhet a bumm, bumm, bumm - a szünetben Republic szól a hangszórókból. Eddig hat MVFC-bumm volt, reméljük, eljutunk 10-ig.

Összefutottunk a félidőben Nagy Lászlóval, a BUSE elnöke is kiváncsi a futsalra.

- Megy a második 20 perc!
50 másodperc alatt két újabb Mezei-gól, mindkettőt Szécsi Barna lőtte. 8-0, 21.perc
A vendégek nagyon nehéz félidő elé néznek, mindössze 3 cseréjuk van.

- Michelzinho csúnyán megsérült, nagyon vérzik az orra, reméljük, nem tört el. Áll a játék, vérfolt van a pályán.
- Ismét sérülés, ezúttal Lovas fekszik fájdalmas arccal a parketten. 23.perc, 8-0.

- 25.perc, Michelzinho kijött az öltözőből, láthatóan jobban van, de sem ő, sem Lovas nem folytatja.

- Borisz, azaz Pallai is remekül véd, továbbra is gól nélkül a vendégek. 28.perc, 8-0.
- Hihetetlen jelenet:) Michelzinho eldobta a véres törölkozőjét, aztán beállt. Kiderült, egy sárga lapért jött - egy sárgára volt ugyanis az eltiltástól, a lapot megkapta, igy a gyengébb Haladás ellen pihenhet a következő körben. Egyszerűen nem engedett elvégezni egy szabadrúgást. 30.perc.
- Leült a meccs, jön is az ütemes taps a lelátóról, hátha felpörögnek a fiúk. 32.perc, 8-0.
- "Lőhetnétek még kettőt, legyen szép kerek!" - mondja egy öblös hang.
- Megvan a vendégek gólja, 8-1, 32.perc.
- 9-1, 35 perc, Victor a gólszerző. Nem volt nehéz dolga, Trencsényi labdáját 20 centiről lőtte a kapuba.