Frankfurti leves

Pulled pork karika burgonyával, friss salátával

Vaníliás fahéjas almás palacsinta

Idegenben győzték le a forduló előtt harmadik helyen álló Aramis csapatát.

Nagyon fontos három pontot szerzett a Berettyóújfalu, Turzó József csapata idegenben győzte le 5-3-ra a forduló előtt harmadik helyen álló Aramist Budaörsön; s így már pontelőnnyel másodikok az MVFC-legények.

Ráfért a csapatra a javítás, hiszen az MVFC egy meglepő hazai vereséggel kezdte a 2012-es évet, a közvetlen rivális elleni mostani diadal így szinte duplán számít.

Jobban nem is kezdhette volna a találkozót a Pallai – Trencsényi, Szécsi, Gál István, Rábl összeállításban pályára lépő MVFC – a hosszú sérülés után visszatérő Rábl már az első percben gólt szerzett.

Az első félidő végére az Aramis fordított, 2-1-re vezettek a hazaiak 20 perc játék után. A második játékrészben azonban beindult az MVFC-henger, a második sor (Leo, Michelzinho, Nagy Tamás, Victor) beszorította a hazaiakat, s mivel a remekül védő Pallai is hozzátette a magáét, a győzelem sem maradt el.

Aramis-MVFC 3-5, Rábl és Victor két-két gólt szerzett, a büntetőből eredményes Michelzinho pedig a huszonötödik bajnoki gólját lőtte.

A berettyohir.hu élő, szöveges tudósítását  kattintva olvashatják.