Sárgaborsóleves pirított hagymával

Mediterrán csirkemell párolt rizzsel, wok zöldséggel

Vaníliás fahéjas almás palacsinta

Írásokat kaptunk az Eötvös József Tagintézménytől, Motkónó Szabó Csilla könyvtáros beszámolóit közöljük.

Mióta iskolánk, az egykori 126. sz. Ipari Szakmunkásképző Intézet 1996-ban felvette Eötvös József nevét, minden év tavaszán meghívjuk Berettyóújfalu és a környező települések középiskoláinak csapatait az iskolák közötti barátságos versengésre. Idén március 14-én futballban, asztaliteniszben, fekvenyomásban, informatikában és idegennyelvi vetélkedőn dőlt el, hogy ki nyeri el a vándorkupát. 2012-ben a berettyóújfalui Arany János Gimnázium lett a győztes. A versenyzők számára ásványvizet és gyümölcsöt az „Éjünk egészségesen” kistérségi pályázat biztosított. Saját diákjaink vetélkedőkön és kézműves foglalkozásokon vettek részt.

Képekért kattintson

Az Eötvös Tagintézmény diákja országos döntőben

Az SNI-TST (SNI Tehetségeket Segítő Tanács – Budapest) országos szépíró versenyt hirdetett SNI-tanulók számára.  A verseny megyei fordulóját Debrecenben rendezték március 9-én. A középiskolások kategóriájában a Bessenyei SZKI Eötvös József Szakképző Tagintézmény három diákja indult: Varga Andrea 9.k, Halász Kinga 9.n és Veress Róbert 11.g osztályos tanulók. Az országos döntőbe megyei 2. helyezettként Veress Róbert került. Felkészítő tanára Markovicsné Alföldi Gabriella volt.