artand001bakonszeg001darvas001komadi001korosszegapati001magyarhomorog001mezosas001nagykereki001szentpeterszeg001tepe001ujiraz001vancsod001

BOLDOG KARÁCSONYT!

Lakatos Marcell
7 éves
Igazgyöngy Alapfokú Művészeti Iskola Berettyóújfalu

2022. december 7. szerda

Katalin Motel és Étterem

Berettyóújfalu, Király-Hágó u. 22.

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

INGYENES házhozszállítás!

"A" menü:

Vaníliás almaleves

Szezámmagos rántott jércemell tejszínes gombás pennével

"B" menü:

Húsleves csigatésztával

Rántott szelet vegyes körettel

Heti desszert (650 Ft):

Somlói galuska

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP

Írásokat kaptunk az Eötvös József Tagintézménytől, Motkónó Szabó Csilla könyvtáros beszámolóit közöljük.

Mióta iskolánk, az egykori 126. sz. Ipari Szakmunkásképző Intézet 1996-ban felvette Eötvös József nevét, minden év tavaszán meghívjuk Berettyóújfalu és a környező települések középiskoláinak csapatait az iskolák közötti barátságos versengésre. Idén március 14-én futballban, asztaliteniszben, fekvenyomásban, informatikában és idegennyelvi vetélkedőn dőlt el, hogy ki nyeri el a vándorkupát. 2012-ben a berettyóújfalui Arany János Gimnázium lett a győztes. A versenyzők számára ásványvizet és gyümölcsöt az „Éjünk egészségesen” kistérségi pályázat biztosított. Saját diákjaink vetélkedőkön és kézműves foglalkozásokon vettek részt.
 
Képekért kattintson
 
Az Eötvös Tagintézmény diákja országos döntőben
 
Az SNI-TST (SNI Tehetségeket Segítő Tanács – Budapest) országos szépíró versenyt hirdetett SNI-tanulók számára.  A verseny megyei fordulóját Debrecenben rendezték március 9-én. A középiskolások kategóriájában a Bessenyei SZKI Eötvös József Szakképző Tagintézmény három diákja indult: Varga Andrea 9.k, Halász Kinga 9.n és Veress Róbert 11.g osztályos tanulók. Az országos döntőbe megyei 2. helyezettként Veress Róbert került. Felkészítő tanára Markovicsné Alföldi Gabriella volt.
 
További képek
 
Gratulálunk és további sikeres versenyzést kívánunk!
 
Motkóné Szabó Csilla
könyvtáros
 

You have no rights to post comments