artand001bakonszeg001darvas001komadi001korosszegapati001magyarhomorog001mezosas001nagykereki001szentpeterszeg001tepe001ujiraz001vancsod001

2023. szeptember 28. csütörtök

Katalin Motel és Étterem

Berettyóújfalu, Király-Hágó u. 22.

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

"A" menü:

Húsleves

Fokhagymás-kakukkfüves csirkecomb bulgurral, csemege uborkával

"B" menü:

Húsleves csigatésztával

Rántott szelet vegyes körettel

"C" menü:

Kelkáposzta főzelék sült kolbásszal

Heti desszert (800 Ft):

Vaníliás palacsinta gyümölcsöntettel

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP

László Vilmos Csongor igazgató beszámolója az eseményről.

Magas rangú látogatója volt a Diószegi Kis István Református Általános  Iskolának. Az I. Református Bál jótékonysági felajánlásaiból elkészült a református iskola só-barlangja.  Az átadó ünnepségen a Tiszántúli Református Egyházkerület képviseletében Nagytiszteletű  Derencsényi István püspök-helyettes úr és Dr. Veress Bertalan egyházügyi főtanácsos úr vettek részt.
 
Igen nagy megtiszteltetés, mindnyájunk számára, hogy jelenlétükkel megtisztelték rendezvényünket. Derencsényi István püspök-helyettes úr által tartott áhítatott követően megáldotta az újonnan elkészült helyiséget, amely használatával újabb állomásához érkezett iskolánk egészségmegőrző programja. Fotók megtekinthetők iskolánk honlapján: www.dioszegi-refi.hu

You have no rights to post comments