A Hajdú-Bihar Megyei Közgyűlés idén is átadta a Megyeházán a kitüntetett általános és középiskolás tanulóknak a "Jó tanuló-jó sportoló" díjat, amellyel több, városunk iskoláiban tanuló diák is büszkélkedhet. Az elismerés elnyeréséhez a tanulóknak legalább 4,8-es tanulmányi átlagot kellett elérniük, valamint kiemelkedő eredményt kellett felmutatniuk valamelyik sportágban is.
Az alábbi táblázatokban a berettyóújfalui díjazottak láthatók, akik az általános iskolai kategóriából kerültek ki, illetve a diákolimpiai bajnokok is elismerésben részesültek.
Fotó: dehir.hu
JÓ TANULÓ - JÓ SPORTOLÓ DÍJAZOTTAK (általános iskolai kategória) | ||||
Ssz. | NÉV | SPORTÁG | ISKOLA | |
1. | Szabó Béla | úszás | II. Rákóczi F. Ált. Isk. Hunyadi M. tagiskolája | |
2. | Borsós Kristóf | úszás | II. Rákóczi F. Ált. Isk. Hunyadi M. tagiskolája | |
3. | Nádházi Patrícia | úszás | II. Rákóczi F. Általános Iskola | |
4. | Tóth Nóra | kézilabda | II.Rákóczi Ferenc Ált.Isk és AMI | |
5. | Szabó Vivien | showtánc | II.Rákóczi Ferenc Ált.Isk és AMI | |
6. | Dávid Ádám | kyokushin karate | József Attila Általános Iskola | |
7. | Dávid Máté | kyokushin karate | József Attila Általános Iskola | |
8. | Kurtán Kitti | úszás, sportmászás | József Attila Általános Iskola | |
9. | Fábián Lili | úszás | József Attila Általános Iskola | |
10. | Vigh Dóra | úszás | József Attila Általános Iskola | |
11. | Major-Pucsok Albert Balázs | úszás | József A. Ált. Isk. Széchenyi I. Tagiskolája | |
12. | Csarkó Zsolt | íjászat-csigás íj | József Attila Általános Iskola | |
13. | Ónody Anett | aerobik | József Attila Általános Iskola | |
14. | Holopovics Zsófia | show-tánc | József Attila Általános Iskola | |
15. | Háló Csenge | show-tánc | József Attila Általános Iskola | |
16. | Bozsódi Fanni | show-tánc | József Attila Általános Iskola | |
17. | Barcai Blanka | show-tánc | József Attila Általános Iskola | |
18. | Birta Anikó Kelli | show-tánc | József Attila Általános Iskola | |
19. | Mokánszki Dóra | show-tánc | József Attila Általános Iskola | |
Különdíj | Kártik Zsombor | labdarúgás | József Attila Általános Iskola |
DIÁKOLIMPIAI BAJNOKOK | ||||
Ssz. | Név | Sportág | Iskola | Felkészítő |
1 | Dávid Máté | karate | József A. Ált. Iskola, EPSZ | Pápai Zoltán |
2 | Csarkó Zsolt | íjászat | József A. Ált. Iskola, EPSZ | Vásári Róbert |
3 | Zsila Róbert | fekvenyomás | Bessenyei György SZKI | Ungai János, Hajzer Tamás |
4 | Varga Zsolt | |||
5 | Mikula Norbert | |||
6 | Mátravölgyi Zsolt | |||
7 | Makula Richárd | |||
8 | Bogyó Tibor |