artand001bakonszeg001darvas001komadi001korosszegapati001magyarhomorog001mezosas001nagykereki001szentpeterszeg001tepe001ujiraz001vancsod001

2021. december 7. kedd

Katalin Motel és Étterem

Berettyóújfalu, Király-Hágó u. 22.

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

INGYENES házhozszállítás!

"A" menü:

Tejfölös zöldbableves

Búbos csirkemell karika burgonyával

"B" menü:

Húsleves csigatésztával

Rántott szelet vegyes körettel

Heti desszert (500 Ft):

Gesztenyés-meggyes palacsinta

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP


piri2
Bessenyei ltp. üzletsor
06 (30) 874-9786

06 (30) 596-1883

INGYENES házhozszállítás!

"A" menü:

Csontleves

Meggymártás pirított darával, párolt szelettel

Heti "B" menü:

Hamis gulyásleves

Csirkemell csíkok rizzsel

HETI MENÜ

„A mi iskolánk”, „A mi óvodánk” és „A mi bölcsődénk” címmel indított pályázatot a Pécsimami Közhasznú Egyesület azzal a céllal, hogy segítse az intézményválasztás előtt álló szülőket.

A kezdeményezés országossá bővült:  a pályázat 12 megyében (Baranya, Bács-Kiskun, Békés, Csongrád, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Heves, Somogy, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Veszprém, Zala), Budán, Pesten, valamint Cegléd és környékén külön-külön, részben azonos feltételekkel és díjakért zajlik.

Országosan eddig több ezren osztották meg gyermekük  iskolájával, óvodájával, illetve bölcsődéjével kapcsolatos pozitív tapasztalataikat arra  a két kérdésre válaszolva, hogy a szülők miért  az adott intézményt választották, illetve miért szeret oda járni a gyermek.

A szülők tapasztalatait a  szervezők folyamatosan  teszik közzé családoknak szóló helyi információs oldalaikon (), ezzel segítve az iskola-, óvoda- és bölcsődeválasztást.

A válaszokért cserébe a szülők garantált ajándékban részesülnek. Ha egy csoportnak, illetve osztálynak sikerül összefogni, értékes díjakat - többek között kirándulást, könyv- és játékvásárlási utalványt - nyerhetnek el.

A helyi pályázatok november végéig a következő linken érhetők el: