artand001bakonszeg001darvas001komadi001korosszegapati001magyarhomorog001mezosas001nagykereki001szentpeterszeg001tepe001ujiraz001vancsod001

2023. február 2. csütörtök

Katalin Motel és Étterem

Berettyóújfalu, Király-Hágó u. 22.

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

INGYENES házhozszállítás!

"A" menü:

Májgombóc leves

Mexikói csirkés fajitas bulgurral

"B" menü:

Húsleves csigatésztával

Rántott szelet vegyes körettel

"C" menü:

Meggymártás pirított grízzel, főtt hússal

Heti desszert (800 Ft):

Meggyes-mákos krémmel töltött palacsinta

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP

 

Adatlap

a berettyóújfalui térségben működő civil szervezetekről

Név: Szélső Érték Kör Egyesület

Székhely címe: 4100 Berettyóújfalu, Vass Jenő u. 3.

  elérhetőségei: Tel: 06 54 404 102  E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.,

Telephely címe: Berettyóújfalu, Toldi u. 3. Civil Udvar

   elérhetőségei: Tel: 06 20 31 63 983, 06 70 379 8104

Vezető neve: Papp Zsolt

elérhetőségei: Tel: 06 20 31 63 983

Kapcsolattartó neve: Papp Zsolt

          elérhetőségei: Tel: 06 20 31 63 983, E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Alakulás éve: 2010

Fő tevékenységi köre: kulturális programok szervezése, lebonyolítása

A szervezet bemutatása (1000-1500 karakter):

Egyesületünk 2010-ben alakult Berettyóújfaluban. Elnevezésünk az egyesület gerincét képező Szélső Érték zenei formációra és a köré csoportosuló tagjaink szerteágazó emberi ténykedésére utal. Alapvető célkitűzésünk a kortárs és a hagyományőrző magyar zene és képzőművészet felkarolása, mindemellett közösségünk különös figyelmet szentel a környezettudatos tevékenységének is.

A főként zenészek/zenekarok, festők, fotósok, filmesek, a széles körű kulturális tevékenységet igénylő baráti körünk, elszánt természetvédők alkotta csapatunk koncertek, kiállítások, környezetvédő előadások, filmvetítések, véleményformáló beszélgetések, stb. során igyekszik minél több fiatalhoz eljutni. Közös céljaink, egységes gondolkodásunk nemtől, vallási és politikai hovatartozástól függetlenül kovácsolt bennünket egy lelkes, összetartó csapattá.

2009-ben rendeztük meg az első természetbarát zenei találkozónkat, ami kiállításokkal egybekötött zenei alkotótábor volt a festői szépségű Szegi községben. Az esemény nagy sikerének következményeként azóta lehetőség szerint minden évben megrendezzük a Szélső Érték Természetbarát Kulturális Találkozót, mely egy hosszú hétvégére tömöríti össze és mutatja be az egész éves tevékenységünket, kiegészítve ezt meghívott vendégeink kulturális és egyéb értékeinek bemutatásával.

2012-ben szülővárosunkban, Berettyóújfaluban is sikerült uniós támogatással megvalósítanunk ezt a programunkat, mely a helyi önkormányzattal és a Bihari Természetbarát Egyesülettel együtt működve városunk legnagyobb zenei, kulturális, természetbarát, „értékmegőrző” találkozójává vált. A kétévente megrendezett programsorozatot  2014-től a Nova Villa 2010 Nonprofit Kft. - vel karöltve valósítjuk meg.

A 2013-as év végétől Berettyóújfaluban a helyi civil szervezetek számára biztosított „Civil Udvarban” egyesületünk is jelen van. Az itt kialakított helyiségeinkben is arra törekszünk, hogy tartalmat, színt, élményt adjunk az igényes, a művészetek iránt érdeklődő emberek életének, szabadidejének.

2015 évi főbb programok:

Programjainkat a lehetőségeinkhez mérten folyamatosan tervezzük, alakítjuk. Ami biztos a „Biharicum”  kiállítás sorozat,  koncertek, közösségi rendezvények a Civil Udvarban és egyéb helyeken, melyekről elsősorban a adunk hírt.

You have no rights to post comments